POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu internetowego Elegant BOYS jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarcza pod nazwą Elegant Boys Karolina Tarczyńska z siedzibą pod adresem Konin ul. Teligi 14, 62-510 Konin. NIP 665-255-63-76
 2. Sprzedawca oświadcza, że wszystkie produkty oferowane w sklepie Elegant BOYS są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz uszyte wyłącznie przez polskich producentów
 3. Informacje podane na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Stanowią one zaproszenie do składania ofert przez Klientów.
 4. Klientów Sklepu obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym
 5. Ceny podane w sklepie wyrażone są w PLN, nie obejmują kosztów wysyłki.
 6. Sklep internetowy elegantboys.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz cen przesyłek, wprowadzania i usuwania towarów z oferty oraz wprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian.

 

ZAMÓWIENIA

 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie telefoniczne,w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 20.00 Zamówienia są realizowane w dni robocze.
 2. Przyjęcie zamówienia do realizacji sklep rozpoczyna w chwili otrzymania informacji z systemu sklepu i wysłaniu potwierdzenia Klientowi drogą e-mail.
 3. Nie realizujemy zamówień, które zostały niepoprawnie wypełnione.
 4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 5. Zamówienia są realizowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. Klient może złożyć zamówienie telefoniczne, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18.

 

WYSYŁKA

 1. Dostawa zamówienia odbywa się przez wysyłkę zamówionych towarów pod wskazany przez Klienta adres.
 2. Zamówiony towar wysyłane są do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
 3. Towary zamówione i opłacone wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych.
 4. Sklep elegantboys.pl nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy.
 5. Klient proszony jest o sprawdzenie stanu przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia rzeczy Klient proszony jest o dokonanie wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie Sklep: spisanie protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody i podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki.
 6. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy Elegant BOYS po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

PŁATNOŚCI

 1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana
  -za pobraniem przy odbiorze towaru
  -przelew przed dostawą towaru na wskazany rachunek bankowy
  -transakcja on-line przez paypal

 

REKLAMACJE I ZWROTY

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru.
 2. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w przypadku odesłania nie używanego towaru w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu wraz z wszelkiego rodzaju dodatkami, jakie zawierało oraz ze stosownym oświadczeniem i dowodem zakupu.
 3. Zwrot wartości produktu nastąpi w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki.
 4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni roboczych od ich wpłynięcia i otrzymania towaru objętego reklamacją.
 5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z pracownikiem protokołu reklamacyjnego.
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci jego równowartość.
 7. Wszystkie przesyłki odsyłane na koszt firmy Elegant BOYS nie będą przyjmowane.
 8. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług, wynikające z nieznajomości, bądź faktu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane

 

BEZPIECZEŃSTWO

 1. Zgodnie z Ustawą „o ochronie danych osobowych ” z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z dnia 29 października 1997r. z późn. zm.) wszystkie dane Klientów podawane podczas rejestracji będą chronione i pod żadnym pozorem nie zostaną one udostępnione osobom trzecim z wyjątkiem organów do tego uprawnionych (mowa o nich w Dz.U.97.133.883.)
 2. Podczas dokonywania płatności należy korzystać z zalecanej przez bank przeglądarki internetowej z włączonym aktywnym szyfrowaniem danych. Zgodnie z art. 24 Ustawy „o ochronie danych osobowych” Klient ma prawo wglądu oraz poprawienia swoich danych osobowy

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Korzystanie ze sklepu elegantboys.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady działania sklepu elegantboys.pl
 3. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 4. W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na adres: sklep@elegantboys.pl lub telefoniczny: 782 384 082 .